Zmiany w samolotach TAM

TAM Airlines wprowadza kolejne zmiany w swoich samolotach. Jedną z ciekawszych zmian i propozycji wychodzących naprzeciw potrzebom pasażerów jest utworzenie nowego stanowiska pracy wśród załogi TAM. Nowe stanowisko będzie nosiło nazwę „head of on-board service” . Począwszy od 1 listopada 2014 we wszystkich samolotach szerokokadłubowych latających pomiędzy Brazylią, a Europą pojawi się osoba, której zadanie będzie polegało na doglądaniu i dbaniu o wszystkich pasażerów samolotu, we wszystkich klasach.

Kolejna bardzo duża zmiana to podniesienie jakości Business Class w samolotach typu Boeing 777. Klasa business będzie mogła się poszczycić znacznie wygodniejszymi fotelami, których długość po rozłożeniu wyniesie 213 cm, czyli powiększy się o 15% w porównaniu z dotychczasowymi wymiarami. Wymiana siedzeń we wszystkich samolotach Boeing 777 ma się zakończyć do połowy 2015 roku.

Od 1 listopada 2014 First Class w samolotach TAM przestaje istnieć. Ta zmiana została dokonana w celu podniesienia jakość Business Class, a także jakość obsługi. Od 23 kwietnia 2014 nie można już kupić biletu na First Class.