Nowy sposób podróżowania na rynkach wewnętrznych!!!

LATAM Airlines Group zapowiada nowy model turystyczny dla sześciu rynków wewnętrznych. Jeszcze przed rokiem 2020 grupa ocenia, że liczba pasażerów na trasach krajowych wzrośnie o 50%. Wprowadzanie nowego projektu odbywać się będzie etapami. Pierwszy etap przewidziany jest już na pierwszą połowę 2017 roku. Oferta zawiera między innymi obniżkę taryf nawet o ponad 20%.

„Naszym celem jest ciągłe obniżanie taryf, tak by dać możliwość podróżowania naszymi liniami zarówno tym osobom, które często podróżują, jak i tym dla których przygoda z lataniem jest całkiem nowa. Nasz nowy model turystyczny stara się zaspokoić potrzeby dzisiejszych pasażerów, jak i nadać osobisty charakter ich doświadczeniu w podróżowaniu” – wyjaśnił Enrique Cueto, CEO LATAM Airlines Group.

 

Nowy sposób rezerwacji lotów umożliwi pasażerom wybranie opłat za przejazd zgodnie z typem podróży i osobistymi potrzebami.

Wybierając różne opcje pasażerowie będą mogli podróżować z bagażem podręcznym (bez dodatkowych kosztów) lub z większym bagażem; będą mogli ponadto poszerzyć wybór posiłków pokładowych; wybrać miejsce w samolocie etc.